Fiberkabel, Multi mode, LC-LC, 0,5m, 62,5/125my, orange, LSZH, Duplex

Fiberkabel
Multi mode
Duplex
2 x LC stik i hver ende
62,5/125my
Robust kappe
Orange
Kabeltykkelse: 3mm
0,5m
Rabat gives ved køb af større mængder

K-FIBER-LC0.5
133,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

Fiberkabler anvendes til overførsel af digitalt data; netværk, seriel, audio/video. Fiberkabler er fremstillet af glas-materiale og giver super god galvanisk isolation.

Fibertype
Multimode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Orange
Kabellængde
5m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1