Fiberkabel, Singlemode, ST-ST, 10m, 9 / 125my, gul. LSZH, Duplex

Fiber Patch Cable
Singelmodus
Duplex
2 x ST kontakter i hver ende
9 / 125my
Robust jakke Morsomme Gule
Kabel Tykkelse: 3mm
10m < br> rabatt på kjøp av store mengder

K-FIBER-ST-S10
190  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir god super galvanisk isolasjon.

Fibertype
Singlemode
Fiberstik
ST-ST
Farve
Yellow
Kabellængde
10m
Type
Kernediameter
9/125my
Fiber standart
OS1