Vinklet, fiberkabel, Multi-modus, LC-LC, 1m, 50 / 125my, OM3, Aqua, LSZH, Duplex

fiberkabel
sideveis 90 °
Multi mode
2 x LC hannkopling og hannkoplingen 2 x SC, 50/125 ^
Aqua
1m (tilgjengelig i ulike lengder) < p> rabatt på større mengder

K-FIBER-Y50-LC-SC-V1
172  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir god super galvanisk isolasjon.


tynn fiber-kabel med en diameter på 3,0 mm.
Det er et hode for å motta og en leder til å sende (full dupleks). Bilde Andre lengder og farger kan produseres på forespørsel.

Fibertype
Multimode
Farve
Blue
Kabellængde
1m
Kernediameter
50/125my
Fiber standart
OM3