Vinklet, fiberkabel, Multi mode, LC-LC, 1m, 50 / 125my, OM3, Aqua, LSZH, Duplex

fiberkabel
sideveis 90 ° i den ene ende
Multi mode 
2 x LC hannkoblinger i hver ende, 50/125 ^
Aqua
1m (tilgjengelig i ulike lengder)

rabatt på større mengder

K-FIBER-Y50-LC-V1
Ring +45 56 66 20 20 for pris
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler er laget av glassmateriale og gir god galvanisk isolasjon super.

sa lysledere er laget av glass fiber som har to ledere for henholdsvis RX og TX.
3 mm tykkelse.
andre lengder er tilgjengelig på forespørsel. Kontakt salgsavdelingen på tlf. 56662020 eller salg @ Danbit .com
god rabatt gis når du bestiller større antall kabler. .

Fibertype
Multimode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Blue
Kabellængde
1m
Kernediameter
50/125my
Fiber standart
OM3