ST / SC fiberoptisk kabel, multi mode, duplex, LSZH, 1m

Fiberkabel , Duplex , 2 x ST och 2 x SC kontakt , 62,5 / 125 um multi

K-FIBER-ST-SC-M1
109  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Multimode ST-SC-omvandlingskabel.
Tunn fiberkabel med en diameter på endast 3,0 mm.
Kabeln har 2 x SC-haneanslutning och 2 x ST-haneanslutning.
Det finns ett huvud för att ta emot och en kabel att skicka (full duplex). Kabeln är orange med svarta och röda pluggar.
Bra rabatt när du köper större mängder!
Andra längder och färger kan tillverkas efter önskemål. Kontakta försäljningsavdelningen på telefon 56662020 eller salg@danbit.dk

Fibertype
Multimode
Fiberstik
ST-SC
Farve
Orange
Kabellængde
1m