adapt till ST-FC simplex kontakt. Multi-mode

Stikomformer ST-FC, 62,5/125 mm (metalhus)

ST-FC-SX-M
118  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Omformerkontakt/ konverter/ adapter i metal till fiberupptiske kabler.

Der er honakontakt i hver ende. Til multimode.

Fiberstik
ST-SC