Samla jack metillallkapsling för fiberkabel - Single Mode

Adapter, single, ST-ST, 9/125 (metall)

ST-ST-S
75  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Används av förlängning av befintliga kablar. Single Mode. Det finns hanekontakter i varje ände.