Samlekontakt i plastill hus till SC fiberkabel

Adapter, singlemode, SC-SC, 9/125 mm Duplex (plakontakthus)
SC-SC-S+
28  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
På vägen in  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Bruges ved forlængelse af eksisterende kabler. Singlemode. Der er honakontakt i hver ende

Fiberstik
SC-SC