LC / ST fiber optisk omvandlare kabel, enkelläge, duplex, LSZH, 1m

LC-ST-omvandlar fiberkabel
enkelläge
Duplex
2 x LC-hane kontakt och 2 x ST hane kontakt, 9/125 μm
LSZH
1m (säljs i många längder)

K-FIBER-LC-ST-S1
135  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
Single Mode LC ST- adapterkabel .

Tunn fiberkabel med en diameter av endast 3,0 mm .

Kabeln har 2 x LC-kontakt och 2 x ST -kontakt .

Det finns en ledare för att ta emot en ledare , och att skicka ( full duplex ) .

 Bra rabatt ges vid beställning större antal kablar

Fibertype
Singlemode
Fiberstik
LC-ST
Farve
Yellow
Kabellængde
1m