Fiberkabel, Multi-mode, SC-SC, 1m 62,5 / 125my, Orange, LSZH, Duplex

fiberkabel Review, Multi-läge
Duplex
2 x SC-kontakter på varje ände
62,5 / 125my
Robust jacka Fun Orange
Kabel Tjocklek: 3mm
1m
rabatt vid köp av större mängder

K-FIBER-SC1
103  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiber Kablar som används för att överföra digitala data; nätverk, seriell, audio / video. Fiberkablar är tillverkade av glasmaterial och ger god super galvanisk isolering.

Fibertype
Multimode
Fiberstik
SC-SC
Farve
Orange
Kabellængde
1m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1