Fiberkabel, enkelmod, ST-ST, 1m, 9 / 125my, gul. LSZH, Duplex

Fiber Patch Cable
Single läge
Duplex
2 x ST-kontakter på varje ände
9 / 125my
Robust jacka Fun Gul
Kabel Tjocklek: 3mm
1m < br> Billiga på inköp av stora kvantiteter

K-FIBER-ST-S1
134  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
På vägen in  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiber Kablar som används för att överföra digitala data; nätverk, seriell, audio / video. Fiberkablar är tillverkade av glasmaterial och ger god super galvanisk isolering.

Farve
Yellow
Diameter
Core 9/125my
Fiber
ST-ST
Kabel
1m
Fibermode
Singlemode
Fibertype
OS1