Armerad fiberkabel, Multimode, SC-ST, 25m, 62,5 / 125my, Black, LSZH, Duplex

Stål Förstärkt fiberpatchkabel
Multimode
Duplex
2 x SC på en ände
2 x ST-kontakt vid den andra änden
62,5 / 125my
Robust hanetel
svart | Kabel tjocklek: 9 mm
25 m
rabatt på inköp av större mängder

K-FIB-A-SC-ST25
199  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiber Kablar som används för att överföra digitala data; nätverk, seriell, audio / video. Fiberkablar är gjorda av glas material och ger god super galvanisk isolation. Kablarna är gnagare skyddas och tål att bli överkörd av bilar och tramp människor. Kablarna är därför mycket lämplig för utomhus och industrianläggningar.

Farve
Black
Diameter
Core 62.5/125my
Fiber
ST-SC
Kabel
Fiber
Length
25m
Fibermode
Multimode
Fibertype
OM1