LC / SC

LC / SC

Der er 45 varer.

Viser 1-20 af 45 element(er)
  • Armeret fiberkabel LC-SC,...

    Armeret fiberkabel LC-SC, OM4, Multi Mode 50/125 μm, 5m

    5 meter stålarmeret fiber patchkabel
    Multi Mode, 50/125 μm.
    OM4
    Duplex (2 fibre)
    2 x LC og 2 x SC
    Tåler op til 30kg
    Robust kappe
    Driftstemperatur -40° C ~ +60° C
    Aqua
    5m
    Forhandles i flere længder

    Pris 165,00 kr.
    Varenummer K-FIBER-A-Y50LC-SC5
    Fysisk på lager