LC/SC fiber optisk patchkabel, singlemode, duplex, LSZH, 1m

LC-SC omformer fiberkabel
Singlemode
Duplex
2 x LC hanstik og 2 x SC hanstik, 9/125 µm
LSZH
1m (forhandles i mange længder)

Længde
K-FIBER-LC-SC-S1
129,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
På vej ind  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

Singlemode LC«SC omformerkabler, 9/125 µm.
Tyndt fiberkabel med en diameter på 3,0 mm.
Kablet har 2 x LC hanstik og 2 x SC hanstik.
Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex).
God rabat gives ved køb af større mængder!
Andre længder kan fremstilles efter ønske. Kontakt salgsafdelingen på tlf. 56662020 eller salg@danbit.dk

Fibertype
Singlemode
Farve
Yellow
Kabellængde
1m

Specifikke referencer

upc
16431