Armeret fiberkabel, Multi mode, ST-ST, 25m, 62,5/125my, Sort, LSZH, Duplex

Stålarmeret fiber patchkabel
Multi mode Duplex
2 x ST stik i hver ende
62,5/125my
Robust kappe
Sort
Kabeltykkelse: 3mm
25m
Rabat gives ved køb af større mængder

K-FIB-A-ST25
793,00  DKK
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Stil et spørgsmål

Fiberkabler anvendes til overførsel af digital data; netværk, seriel, audio/video. Fiberkabler er fremstillet af glas-materiale og giver super god galvanisk isolation.
Kablerne tåler overkørsel af biler samt betrædning af personer. Kablerne er derfor utrolig velegnet til udendørs- og industrielle installationer.

Fibertype
Multimode
Fiberstik
ST-ST
Farve
Black
Kabellængde
25m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1