Easybend (Flexible) fiberkabel, enkeltmodus LC-LC, 1m, 9 / 125my, Gul, LSZH, Duplex

Easybend fiberkabel
enkelmodus
Duplex
2 x LC-kontakter, ved hver ende, 9 / 125my
Yellow
1 m

rabatt på store mengder

K-FIB-E-LC-S1
144  DKK
Eksklusive MVA
Antall
Fysisk på lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

fiberkabler som benyttes til å overføre digitale data; nettverk, seriell, audio / video. Fiberkabler laget av glassmateriale og gir god super galvanisk isolasjon.

Lett Bend fiberkabler er meget fleksibel og bøyelig. Kablene har en krumningsradius ned til 20 mm, og ikke mister signal i skarpe svinger der standard fiberkabler gjør det

Andre lengder og farger kan produseres på forespørsel. Kontakt salgsavdelingen i tel. 56662020 eller omsetning @ Danbit com

God rabatt gis når du bestiller større antall kabler.

Fibertype
Singlemode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Yellow
Kabellængde
1m
Kernediameter
9/125my
Fiber standart
OS1