LC / SC fiberoptisk patchkabel, singlemode, dupleks, LSZH, 1m

LC-SC omformer fiberkabel
Singlemode
Duplex
2 x LC og 2 x SC hankontakt, 9/125 μm
LSZH
1m (solgt i mange lengder)

Længde
K-FIBER-LC-SC-S1
129  DKK
Eksklusive MVA
Antall
På vei inn  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Singlemode LC «SC-omformerkabler, 9/125 μm.
Tynnfiberkabel med en diameter på 3,0 mm.
Kabelen har 2 x LC og 2 x SC-hankontakt.
Det er en ledning å motta og en leder skal sende (full dupleks).
God rabatt gitt ved kjøp av større mengder!
Andre lengder kan produseres etter ønske. Kontakt salgsavdelingen

Fibertype
Singlemode
Farve
Yellow
Kabellængde
1m

Spesifikke referanser

upc
16431