Fiber optisk omformerkabel- multimode LC-SC, 50-125µm, duplex, aqua, OM3, 1,0 meter

LC-SC omformer fiberkabel 
Multimode 
Duplex
2 x LC og 2 x SC stik, 50/125µm
OM3
Aqua
1,0 m (forhandles i mange længder)

Modell K-FIBER-Y50-LC-SC1

DKK 89,00 Exkl. moms

Beskrivning

Multimode LC " SC konverteringskablar och multi 4 x LC kablar , 50/125 mikron .

Tunn fiberkabel med en diameter av 3,0 mm .

Kabeln har 2 x LC-kontakt och 2 x SC -kontakt .

Det finns en ledare för att ta emot en ledare , och att skicka ( full duplex ) .

Fiberkablar kan tas emot i andra färger på begäran .

Specifikation

Længde1 meter