Fiberoptisk kabel med flexibel stålförstärkning tillverkad av rostfritt stål - multilli SC

Stålförstärkt fiber Patchkabel , multi Duplex , SC , 62,5 / 125 pm

K-FIB-A-SC5
316  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Förhanedlats fram i flera längder . Flexibel stålspiral . Skyddad upptisk fiber / fiberkabel för industriell användning ; tål att bli överkörd av lastbil 3,0 mm dubbel fiberupptisk kabel med den flexibla förstärkning av rostfritt stål . Lämplig för installation i industriella krävande miljöer . Tål korttidsdragbelastningpå 300 Newton och ihållande dragbelastning på 160 Newton.God rabatt ges vid beställning större antal kablar . 3 mm dubbel - fiberkabel Flexibel förstärkning av rostfritt stål Multimode Temperaturområde : -40 ° C ~ + 60 ° C Vikt ca 30 kg / km

Fibertype
Multimode
Fiberstik
SC-SC
Farve
Black
Kabellængde
5m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1