Armerad fiberkabel Single-läge, SC-SC, 10 meter, 9 / 125my, Blå, LSZH, Duplex

Stål Förstärkt fiberpatchkabel
Single
Duplex
2 x LC-kontakt vid varje ände
9 / 125my
Robust hanetel Fun Blue
Kabel Tjocklek: 3mm
10m < br> Billiga på inköp av stora kvantiteter

K-FIB-A-SC-S10
553  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
På vägen in  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiber Kablar som används för att överföra digitala data; nätverk, seriell, audio / video. Fiberkablar är gjorda av glas material och ger bra super galvanisk isolation.

gnagare kablar skyddas och tål att bli överkörd av fordon och slitbana av människor. Kablarna är därför mycket lämplig för utomhus och industrianläggningar.

Farve
Blue
Övrig
Diameter
Core 9/125my
Fiber
SC-SC
Kabel
10m
Modes
Stik
Tykkelse
Weight
Fibermode
Singlemode
Fibertype
OS1