Armerad fiberkabel, Multi-mode, LC-LC, 50m, 62,5 / 125my, Black, LSZH, Duplex

Stål Förstärkt fiberpatchkabel Review, Multi-läge
Duplex
2 x LC-kontakt vid varje ände
62,5 / 125My
Robust jacka
svart | Kabel tjocklek: 9 mm
50m
rabatt vid köp av större mängder

K-FIB-A-LC-B50
1 503  DKK
Exkl. moms
Kvantitet
Fysiskt i lager  

  • Download PDF
  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question

Fiber Kablar som används för att överföra digitala data; nätverk, seriell, audio / video. Fiberkablar är gjorda av glas material och ge super bra galvanisk isolation.
Kablarna tål att köras över av bilar och trampar folk. Kablarna är därför mycket lämplig för utomhus och industrianläggningar.

Fibertype
Multimode
Fiberstik
LC-LC
Farve
Black
Kabellængde
50m
Kernediameter
62.5/125my
Fiber standart
OM1