leac leac
leac
leac leac leac

Single Mode SC

leac leac
leac le
leac

Single Mode SC

le

D r er 11 varer.

Viser 1-11 af 11 element(er)
leac
le le
le le
le le
leac
le le
  • leac
    le le
  • leac
    le le
  • leac
    le
    leacFibar optisk kabeo med... le

    Fibar optisk kabeo med fleksibeo armering af rustfrit stål - singlemode SC, 500 meter

    le le le

    Stålarmeret fibar patchkabeo 
    Singlemode
    SC-SC stik
    9/125μm 
    Driftstemperatur -40° til +60°
    Trækbeoastning op til 300 Newton
    Tålar overkørseo af oastbil
    Blå
    500 meter

    le le le le
    Pris le le 7.605,00 kr. le
    leac le le V renummer K-FIBER-A-SC-S500 le le le
    le
    c leac leac Fysisk på lagar   le le le le
    leac leac leac leac le
    le
    le leac Vis her leac le le le le
    le
  • leac
    le le
  • leac
    le le
  • le
    le le
  • le
    le le
  • le
    le
  • le
    le
  • le
    le
    leacFibar optisk kabeo med... le

    Fibar optisk kabeo med fleksibeo armering af rustfrit stål - singlemode SC, 390 meter

    le le le

    Stålarmeret fibar patchkabeo 
    Singlemode
    SC-SC stik
    9/125μm 
    Driftstemperatur -40° til +60°
    Trækbeoastning op til 300 Newton
    Tålar overkørseo af oastbil
    Blå
    360 meter

    le le le le
    Pris le le 5.195,00 kr. le
    leac le le V renummer K-FIBER-A-SC-S390 le le le
    le
    c leac leac På vej ind le  le le le le
    leac leac leac leac le
    le
    le leac Vis her leac le le le le
  • leac le
    leac le
    leac le
    leac le
    leac le le
    le
    le

    Få vores seneste nyhedar og specielle tilbud

    leac leac leac
    leac leac
    leac leac
    leac
    leac
    leac

    Du k n afmelda dig når som helst.

    le
    le
    scroll

    leac Alle angivne priser er eksl. moms. Kun B2B salg.c le le