Netillkort PCI Express m . SFP +

10 Gbit PCI-Express netkort med SFP +

  • Download PDF
  • email Send to a friend
  • Send to a friend

    Netillkort PCI Express m . SFP +

    Netillkort PCI Express m . SFP +

    10 Gbit PCI-Express netkort med SFP +

    Recipient :

    * Required fields

    Avbryt eller 

  • file_download Downloads
  • live_help Ask a question
ETH-PCIE-SFP10G
2 622 Dkr
Exkl. moms
Kvantitet
Status  

10 Gbit PCI-Express fiber netkort till SFP + . Til single- Eller multimode fiber , PCI Express . 10 Gigabit netkort till enda Eller multimode fiber , upp till 10 km kabel afhængig af hvilket SFP + modul , der bliver ISAT .

PCI-Express
x4/x8 bus rev. 1.1a
Standarder
Følger IEEE802.3ae 10Gbps Ethernet, IEEE802.3x Flow Control and Back pressure og IEEE802.1q VLAN tagging
OS SUPPORT
Understøtter Windows XP, Vista, 7 (32/64-bit), 8, Windows Server 2003, 2008, 2012, Linux 2.4, 2.6 og Linux 64-bit, Redhat Enterprise Linux 4.7 og 5.3, VMware ESX 3.5
Hastighed
10 Gbit, fuld duplex
Understøtter
16K Jumbo Frame
Port
1 x SFP+ port SFF-8431