SFP port 100Base-FX, SM, LC, 20km

Mini/SFP, LC type, 1310 nm, 20 km, singlemode

CNV-SFP100S20
382,00 kr.
Ekskl. moms
Antal
Fysisk på lager  

Modul til 100Mbit netværks udstyr.

SFP fiber indstiksmodul.

Indstiksmodul til bl.a. switche – giver nem ændring til anden fibertype.

Fiberkonvertermodul i SFP(+)/miniGBIC eller GBIC format. Kræver tilsvarende udvidelsesplads i det udstyr, modulet skal installeres i - f.eks. switche.