Singlemode LC-SC omformerkabel, 9-125µm, 1 meter

Fiberkabel med 2 X LC og 2 X SC hanstik, Duplex 9/125 µm.

Forhandles i flere længder.

Varenummer: K-FIBER1LC-SC-S

DKK 93,00 ekskl. moms

Beskrivelse

Forhandles i flere længder. Ønskes andre længder kontakt da vores salgsafdeling tlf. 56662020 vedr. pris og leveringstid.

Singlemode LC«SC omformerkabler.

Tyndt fiberkabel med en diameter på 3,0 mm.

Kablet har 2 x LC hanstik og 2 x SC hanstik.

Der er en leder til at modtage og en leder til at sende (fuld duplex).